דיני מקרקעין / נדל"ן


תחום הנדל"ן דורש ידע ומקצועיות רבה אך באותה העת יכול להטעות בכך ש״כל העסקאות אותו הדבר״ וכל מה שצריך זה ״להוריד הסכם מהאינטרנט״ ...ראייה לכך ניתן למצוא באחוז תביעות הרשלנות המקצועית בתחום זה.
משרדנו מתמחה בעסקאות נדל"ן פשוטות ומורכבות כאחד בבאר שבע, עומר, מיתר, להבים, גבעות בר, ירוחם, דימונה אופקים, בדרום הארץ ובמרכזה.

במאמרים באתר אנו מביאים בפניכם את המושגים הבסיסיים בתחום זה, ובכל מקרה ממליצים לכם להתייעץ עם עו"ד מיומן לפני כניסה לכל עסקת נדל"ן
משרדינו ישמח לעמוד לרשותכם למטרה זו.

מאמרים מומלצים בתחום הנדל"ן: 

הסכם מכר - היבט משפטי

הסכם המכר בא לאגד בתוכו את כל תנאי ההתקשרות בין המוכר לבין הקונה ומטרתו היא קיום העסקה לפי כוונת הצדדים. הסכם המכר הוא חוזה הכפוף לכל התנאים לקיומו של חוזה לפי חוק החוזים, למעט החובה שחוזה מכר במקרקעין יהיה בכתב. חוזה רגיל בין שני צדדים יכול להיחתם בצורות רבות, בעל פה, בלחיצת יד, מעצם ההתנהגות וכו', אך בשל החשיבות האקוטית שיש במכירה או קנייה של דירת מגורים והשפעתה הישירה על חייהם של המוכר והקונה, החמיר המחוקק את דרישתו והורה כי חוזה זה יהיה חייב להיות בכתב.

ייעוץ למשקיעים בבאר שבע וסביבתה

בשנים האחרונות הפכה העיר באר שבע בפרט והדרום בכלל למוקד משיכה למשקיעים מהארץ ומחוצה לה, במאמר זה אביא את הסיבות לכך, הסכנות תמונות בעסקה כזו והדרכים שגיבשנו להתמודדות עם מכשולים אלה.

מיסוי מקרקעין על קצה המזלג

מהו מס רכישה? האם צריך לשלם על כל דירה מס ? האם יש הבדל בין דירה ראשונה לדירה יחידה ? 

מהי ״דירת מגורים מזכה״ ? ועוד שאלות ותשובות בתחוס מיסוי המקרקעין

הסכם שכירות

מקורו של חוזה שכירות דירה הינו בחוק החוזים, זהו חוזה בין מספר צדדים אשר מטרתו היא העברת החזקה בנכס, לתקופה מסוימת, מבעליו הרשומים לשוכר. בתור שכזה, פתוחה הדלת בפני הצדדים לקבוע את תנאיו של החוזה בדרך הטובה ביותר עבורם וכמעט שללא מגבלות שלא ניתן להתנות עליהן.

בדיקת זכויות בנכס

08-6282884

משרד עורכי דין אסי רובין

08-6282884