תרומה לקהילה

 

עו"ד אסי רובין, העומד בראש המשרד, משקיע רבות מזמנו וממרצו בתרומה לקהילה ובעידוד עשייה בקרב האוכלוסיה המקומית, בבאר שבע ובסביבתה.


שכר מצווה

רוח התנדבות זו באה לידי ביטוי בלקיחת חלק בפרוייקט ההתנדבותי של לשכת עורכי הדין בישראל, "שכר מצווה", בו תורם עורך הדין את כישוריו ויכולותיו לנזקקים לטיפול משפטי שידם אינה משגת כדי לשכור עו"ד. 
פרוייקט זה, נתפס בעיננו בעל חשיבות עליונה, בראייתנו, מתן האפשרות לתת טיפול משפטי הולם לנזקקים אלו הינה התגלמות המשפט והצדק.

 


הבית של גולני

עו"ד רובין, הינו רס"ן במיל. מ"פ ביחידה קרבית, ומדי שנה משקיע ימים ולילות בתרומה להגנה על בטחון המדינה. הקשר עם חיילי צה"ל בא לידי ביטוי גם בימות השגרה, כאשר עו"ד רובין יחד עם אביו רפי רובין, מאמצים חיילים בשבועות האימון בדרום, תחת קורת הגג המוכרת בשם "הבית של גולני". 
ניתן להתרשם מעשייה זו באתר האינטרנט www.golanihome.co.il .

עו״ד אסי רובין

 

כמה מילים על העומד בראש משרד עו״ד אסי רובין, הדרך מהילדות, דרך הצבא, רדיו דרום ועד לימים אלה

חזון המשרד

 

אנו מאמינים כי לצד אנשי מקצוע ותיקים ומנוסים נכון יהיה לשלב צעירים מבריקים וחדורי מוטיבציה, אשר גדלו והתחנכו בסביבה המקומית ובהתקדמות שלהם יוכלו לתרום ולקדם את החברה כולה.

תרומה לקהילה

 

הקשר עם חיילי צה"ל בא לידי ביטוי גם בימות השגרה, כאשר עו"ד רובין יחד עם אביו רפי רובין, מאמצים חיילים בשבועות האימון בדרום, תחת קורת הגג המוכרת בשם "הבית של גולני".

08-6282884

משרד עורכי דין אסי רובין

08-6282884