עו״ד אסי רובין ֿ

 

אסי רובין, יליד 1980, נשוי, גדל והתחנך בעיר הולדתו באר שבע וביישוב עומר

בתקופת התיכון לקח חלק מרכזי בפרוייקט הרדיו החינוכי הראשון, רדיו אשל הנשיא, ויחד עם חברים כמו השף עומר מילר מילר, והיוצר נוי אלוש, הפכו את החלום למציאות. כיום, תחנות 106FM  השונות פזורות בכל הארץ, בין היתר בזכות ההצלחה של פרוייקט ייחודי זה.
 

שירות צבאי

את תקופת השירות הצבאי החל רובין כלוחם כמפקד וכקצין ביחידת "שמשון" (גד' 92), לאחר מכן קודם לתפקידים נוספים עד שקיבל את הפיקוד על הקמת יחידה מבצעית בחיל המודיעין, בה הוא משרת עד היום כמפקד פלגה במילואים, בדרגת רס"ן.
 

לימודי משפטים ומנהל עסקים

את לימודי המשפטים עבר בהצלחה בבית הספר למשפטים במרכז הבינתחומי הרצליה (IDC), במסלול לימודים המשלב תואר ראשון (LLB) במשפטים ותואר ראשון (BA) במנהל עסקים - התמחות במימון.
 

רדיו דרום

במהלך למודיו לתואר במשפטים - מנהל עסקים, התברג רובין כשדר רדיו מוביל ברדיו דרום, תוך שהוא מגיש מגוון רב של תוכניות רדיו, בניהן התוכנית לייעוץ משפטי "המשפטנים". כיום, ממשיך רובין להגיש את תוכנית שונות ברדיו דרום בניהן הינו עורך ומגיש את המצעד הרשמי של רדיו דרום.
 

התמחות

רובין התמחה בפרקליטות האזרחית במחוז דרום, מתוך תחושת שליחות ומסירות ציבורית.
במהלך ההתמחות ניהל תיקים באופן עצמאי והופיע בפני בית המשפט בעשרות דיונים.


סגן יו״ר ועדת משפט ותקשורת במחוז הדרום

בשנת 2015 מונה עו״ד רובין לתפקיד סגן יו״ר ועדת משפט ותקשורת במחוז דרום, בזכות ניסיונו הגדול בשני תחומים מרכזיים אלו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עו״ד אסי רובין

 

כמה מילים על העומד בראש משרד עו״ד אסי רובין, הדרך מהילדות, דרך הצבא, רדיו דרום ועד לימים אלה

חזון המשרד

 

אנו מאמינים כי לצד אנשי מקצוע ותיקים ומנוסים נכון יהיה לשלב צעירים מבריקים וחדורי מוטיבציה, אשר גדלו והתחנכו בסביבה המקומית ובהתקדמות שלהם יוכלו לתרום ולקדם את החברה כולה.

תרומה לקהילה

 

הקשר עם חיילי צה"ל בא לידי ביטוי גם בימות השגרה, כאשר עו"ד רובין יחד עם אביו רפי רובין, מאמצים חיילים בשבועות האימון בדרום, תחת קורת הגג המוכרת בשם "הבית של גולני".

08-6282884

משרד עורכי דין אסי רובין

08-6282884